انواع طراحی سایت :

 

طراحی سایت بطور کلی از ۲ روش استاتیک و داینامیک انجام پذیر است.روش قدیمی آن که طراحی استاتیک میباشد بدینصورت است که طراح سایت تک تک صفحات سایت مشتری را به سفارش او تولید و طراحی کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار میدهد.این روش دارای ایرادات بسیاریست از جمله زمانبر بودن راه اندازی سایت ، وابستگی شدید مشتری به طراح ،هزینه بالای طراحی، کیفیت پائین پشتیبانی و محدود بودن سایت مشتری به صفحات ساخته شده توسط طراح و ضرورت صرف زمان وهزینه مجدد برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به سایت .

روش جدید طراحی سایت که طراحی داینامیک میباشد توسط نرم افزارمدیریت محتوی انجام میشود.در این روش طراح تنها یک صفحه را براساس سلیقه مشتری طراحی کرده وسپس سایر صفحات توسط کنترل پانل مدیریتی نرم افزار به راحتی تعریف شده و ورود محتوی در آنها صورت میگیرد.مزایای این روش ، هزینه بهینه و کمتر نسبت به طراحی استاتیک و عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید و تغییر محتوای قبلی وبهره مندی از پشتیبانی سریعتر است.

زیراب سرور  با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی سایت ، به عرصه فعالیت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان می دهد که اغلب اشخاص، شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی سایت صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای ۲۳ میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب می شود.

در صورتی که تمایل دارید صاحب یک سایت اینترنتی باشید می توانید با ما تماس بگیرید و هدف سایت و نیازهای کاربران سایت را با ما در میان بگذارید. ما پس از بررسی موارد مورد نظر شما، طراحی سایت شما را بر عهده خواهیم گرفت. زیراب سرور  انواع طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فروشگاهی ،… را اجرا مینماید. به لیست مشتریان ما نگاهی بیاندازید، مطمئناً از اینکه طراحی سایت خود را به ما می سپارید، آسوده خاطر خواهید بود.

مزایای داشتن یک وب سایت :

در متن زیر سعی شده دلایل داشتن یک سایت ذکر شود. شما با توجه به کلیه شرایط مربوط به حرفه خود می توانید تصمیم بگیرید که یک سایت در بالا بردن راندمان کاری شما چه مقدار تاثیرگذار است. با تمام مزایایی که داشتن یک سایت دارد ولی هزینه این روش تبلیغاتی بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی است. یک سایت می تواند نقش یک بروشور،بیلبورد و … را برای شما ایفا کند با این تفاوت که :

  • شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازدید کنندگان معرفی کنید، (هیچ محدودیتی در تعداد صفحات و میزان توضیحات ندارید) آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید.
  • یک سایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به سایت شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.
  • با استفاده از یک سایت اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.
  • مشتریان ممکن است ۲۴ ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده ای از شماست که ۲۴ ساعته قابل دسترس است.
  • با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اينترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور ساير رقبا در اين عرصه يعنی از دست دادن مشتريان.

درآخر همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جويی در همه منابع، به وسيله يک سايت انجام پذير است

امروزه ، نقطه آغازين تماس مشتری با يك شركت اغلب سايت آن شركت است. بر اين اساس حضور در شبكه جهاني اينترنت (حتي اگر حضوري ضعيف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقي مي شود.

یک وب سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد

اگر میخواهید یک طراحی وب سایت خوب داشته باشید باید به نکات زیر که عناصر یک طراحی وب سایت خوب است توجه فرمایید.
آیا تا کنون فکر کرده اید که چه نوع طراحی وب سایتی به منزله ی یک طراحی وب سایت خوب تلقی میشود؟گرافیک مهم است؟محتوای سایت مهم است؟ رنگ بندی وب سایت چطور؟

آنچه به نظر میرسد این است که مهم ترین عامل ،تعیین تفاوت اساسی، بین طراحی وب سایت موفق و طراحی وب سایت ناموفق است.اما نکته ای که وجود دارد این است که درک افراد از یک طراحی وب سایت با هم کاملا متفاوت است. هنگامی که شما در حال طراحی وب سایت خود هستید، از این حقیقت آگاه باشید که برای دسترسی به وب سایت شما، مرورگرها و دستگاه های متعددی وجود دارند که افراد می توانند از آنها استفاده نمایند. زمان زیادی نیست که دسترسی افراد به اینترنت تنها از طریق کامپیوتر های شخصی و یا لپ تاپ محدود نمی شود؛ بسیاری از دستگاه های کوچک و دستی دیگری هستند که افراد می توانند به صورت مستقیم به اینترنت وصل شده و به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند.پس شما باید بسیار دقت کنید که در سایت خود از چه مواردی استفاده میکنید،آیا فقط متن و عکس است؟ یا در آن فیلم هم هست؟ اگر وب سایت شما در جهت اطلاع رسانی باشد باید متن های آن بیشتر باشد تا فردی که برای دسترسی به این اطلاعات وارد سایت شده اند با عکس و ویدئو مواجه نشد و از بودن در سایت خسته نگردد و برعکس اگر سایت شما با هدف نمایش تصاویر و ویدئو باشد باید از گذاشتن مطالب زیاد در وب سایت خودداری گردد. بنابراین هنگامی که میخواهید طراحی وب سایت خود را آغاز کنید باید به تمامی پارامترها توجه کنید. در اینجا میخواهم توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهم که به شما کمک کند که طراحی وب سایت مناسب و خوبی و موفقی داشته باشید.تا در کسب و کار خود هم متعاقبا موفق شوید.

۱٫ایجاد یک وب سایت که سبک باشد.اگر اطلاعات مهمی در سایت شما هست که قبل از هر معامله ای باید خریدار آن ها را ببیند سعی نکنید وب سایت خود را با تصویر و فیلم سنگین کنید بلکه همان محتوا را تکمیل و جامع ارائه دهید.

۲٫در طراحی وب سایت خود از رنگ هایی که بر روی چشم فشار میاورند بپرهیزید.از رنگ های آرامش بخشی که در کنار چیدمان منظم سایت مخاطب را جذب میکند استفاده کنید تا بارها از سایت شما بازدید کند.اگر رنگ هایی که پرفشار هستند در طراحی وب سایتتان بکار ببرید دیگر مهم نیست که وب سایت شما چقدر عالی است چون باعث خستگی بازدیدکننده شده است.در ضمن حتما دقت کنید که رنگ پس زمینه ی وب سایت شما با رنگ فونتی که بکار میبرید متضاد باشد تا نوشته ها خوانا باشد و چشم را آزاد ندهد.

۳٫برای اینکه افراد در وب سایت شما دچار سرگردانی نشوند تعریف دقیق و درستی از حرکت در وب سایت داشته باشید.در هر صفحه ای برای بازگشت به صفحه های قبل ،این قابلیت را فراهم آورید.در طراحی وب سایت به این قابلیت ناوبری گویند.سعی کنید با css یک ناوبری متنی مناسب ایجاد کنید.

اگر از این اصول اساسی طراحی وب سایت پیروی نمایید در این صورت می توانید طراحی وب سایت خود را به رخ دیگران بکشید. به خاطر داشته باشید که شما طراحی وب سایت را به خاطر بازدیدکننده انجام می دهید نه برای خواسته های خودتان!

طراحی وب سایت توسط زیراب سرور 

زیراب سرور  با سابقه فعالیت از سال ۱۳۹۳ در زمینه طراحی وب سایت تاکنون توانسته است به بیش از ۷۵۰ وب سایت در طراحی سایت خدمات رسانی نماید.

این خدمات که به همراه پشتیبانی طراحی وب سایت ارائه شده محدود به یک ناحیه خاص جغرافیایی خاص نبوده و نه تنها در سایر شهرهای کشور پهناورمان ایران ارائه می شود، بلکه هموطنانمان در سایر کشورهای جهان از جمله افغانستان، کانادا و روسیه نیز از خدمات طراحی سایت  و پشتیبانی وب سایت استفاده می نمایند.

اما اگر بخواهیم دلیل موفقیت  زیراب سرور  در ارائه خدمات طراحی سایت و پشتیبانی مستمر کلیه مشتریان خود در سایر شهرها را ارزیابی کنیم می توان به روال زیر اشاره نمود که در آن سعی شده از بهینه ترین روند ممکن استفاده شود:

زمانی که برای درخواست مشاوره طراحی وب سایت با  زیراب سرور  تماس گرفته می شود مهم نیست که این تماس از کدام شهر کشور و یا کدام محدوده جغرافیایی باشد. تمرکز کارشناسان فروش ما تنها بر روی ارائه مشاوره به بهترین شکل ممکن براساس نیازهای عنوان شده از سوی درخواست کننده طراحی سایت است.

در صورتی که تماس گیرنده بخواهد خدمات طراحی وب سایت خود را به زیراب سرور  بسپارد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و انجام سایر مکاتبات اداری با وی در تماس بوده و از طریق خدمات پستی اقدام به عقد قرارداد و تکمیل سفارش طراحی سایت می نمایند. بدیهی است این روال با توجه فعالیت  زیراب سرور  تحت نظر سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، صورت می پذیرد.

پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی سایت وارد مرحله اجرایی شده و از این پس کلیه مکاتبات با مشتری از طریق سیستم نرم افزاری و پورتال مشتریان  زیراب سرور  صورت می پذیرد. بدیهی است بهینگی بسیار بالا در محصولات  زیراب  سرور  باعث شده در روال تحویل وب سایت، کوچکترین مغایرتی با درخواست مشتری وجود نداشته و وب سایت به صورت تست شده آماده تحویل باشد.

پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده، همکاران ما در نهایت شکیبایی، اقدام به آموزش تصویری نحوه کار با وب سایت می نمایند که از این بابت کاربر سایت می توانید با کلیه بخش های وب سایت خود آشنا شده و به راحتی آموزش کار با وب سایت خود را فرا گیرد.

و در نهایت زیراب سرور  افتخار دارد به صورت ۲۴ ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وب سایت مذکور را، فارغ از اینکه مشتری در کدام شهر قرار دهد انجام دهد.

بدین ترتیب در صورتی که شخص، سازمان و یا مجموعه ای نیاز به استفاده از خدمات طراحی سایت زیراب سرور  را داشته باشد از هر نقطه کشور و از هر شهری می تواند به راحتی از این خدمات استفاده نموده و تا زمانی که از خدمات  زیراب سرور  استفاده می نماید از پشتیبانی این شرکت نیز بهره ببرد.

زیراب سرور  امکان ارائه خدمات طراحی وب سایت در کلیه نقاط کشور را خواهد داشت. برخی از این شهرها و استان ها به تفکیک در زیر لیست شده اند :

logo-samandehi