فروش سرور مجازی هلند ( وارز )

سرورهای مجازی ما در اروپا با قرارگیری در دیتاسنتر های قدرتمند هلند با آپتایم بالا و کیفیت فوق العاده آماده استفاده مشتریان گرامی می باشد.

این سرور ها کاملا وارز می باشند و تورنت و اسپم و اتک و کرک در آنها آزاد است. لذا مشتریان گرامی میتوانند به راحتی از تورنت استفاده کنند.

پهنای باند این سرورها محدود می باشد و درصورت مشاهده استفاده بیش از حد از سرور لغو خواهد شد.

 

*با توجه به اینکه کشور هلند یکی از کشورهای نقض قانون کپی رایت در اروپا میباشد، به همین دلیل اکثر سرورهای این کشور به صورت وارز بوده و بدون پیگیری از جرائم قوانین بین المللی اقدام به ارائه سرور و پیگیریهای بعد از آن میباشند; این امر باعث شده تا اکثر کاربران استفاده از تورنت، اتک، اسکنر، کرکر و… از سرورهای چنین دیتاسنترهایی استفاده کنند. سرور هلند زیراب سرور هم با این قابلیت آماده ارائه خدمات میباشد که بدون مشکل و اخطارهای دیتاسنتری از سرور خود استفاده کنید ( عملیاتی که باعث اختلال و هک در شبکه های دیتاسنتر شود از سمت دیتاسنتر و زیراب سرور  به صورت جدی پیگیری و سرور مورد نظر حذف خواهد شد ). به علت محدودیت ترافیک این سرور برای سرورهای هاست دانلود بزرگ و پر بازدید مناسب نمیباشد. استفاده از کرکرهایی که پورت سرور را اشغال میکنند در صورت خرید پهنای باند اضافی امکان استفاده از سرور را خواهند داشت.

 

 

سرویس اماده نیست
00
  • 0
سرویس اماده نیست
تومان0
  • 0
سرویس اماده نیست
0
  • 0
سرویس اماده نیست
تومان0
  • 0

logo-samandehi