توافق نامه سطح خدمات

End User License Agreement

توافق نامه سطح خدمات

قوانین و مقررات زیراب سرور

استفاده از خدمات این سایت منوط به پذیرش و رعایت شرایط مذکور در این توافقنامه می باشد.
بدیهی است که زیراب سرور  در قبال عواقب ناشی از تخلف از این شرایط هیچگونه مسئولیتی را بعهده نمیگیرد.

در ابتدا تمامی کاربران، جهت استفاده از محصولات زیراب سرور ملزم به پذیرفتن قوانین و مقررات جرائم رایانه‌ای می باشند.

در ادامه، می بایست پایبند قوانین و مقررات زیراب سرور باشید
تمامی قوانین و مقررات در زیراب سرور  بدون استثنا اجرا خواهند شد

توافقنامه استفاده از خدمات ثبت دامنه
۱. از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه زیراب سرور هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
۲. مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.
۳. برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده زیراب سرور نمی باشد.

توافقنامه استفاده از خدمات هاستینگ و سرور مجازی و اختصاصی
۱. مشتری موظف به حفظ و نگهداری از نام کاربری و رمز عبور سایت خود می باشد. همچنین مشتری متعهد میگردد که حق استفاده از سرویس های ارائه شده را به غیر واگذار ننماید.
۲. عودت مبلغ پرداختی برای سرویس هاستینگ در صورت نارضايتي مشتري از کیفیت سرویس تا ۳۰ روز بعد از سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن استرداد مبالغ پرداختي به هيچ وجه امكان پذير نميباشد.
۳. استفاده بیش از حد از منابع مجاز تخصیص داده شده به هاست شما منجر به قطع اکانت هاستینگ شما خواهد شد. در این موارد مشتری موظف است نسبت به ارتقای پلن هاست خود اقدام نماید و یا در صورت نیاز در خواست سرور مجازی اختصاصی نماید.
۴. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن هرگونه مطلب و یا فایلی مغایر با قوانین بین المللی کپی رایت خودداری نماید. در غیر اینصورت اکانت وی مسدود شده و مبالغ پرداختی غیر قابل عودت خواهد بود.
۵. مشتری متعهد میگردد از قرار دادن مطالب و فایل های با مضامین غیر اخلاقی و یا مواردی نظیر crack و warez و نیز مواردی نظیر آموزش ساخت بمب و یا سوء استفاده از سرویس های ارائه شده در جهت اهداف خرابکارانه و یا ایجاد مزاحمت برای سایر کاربران اینترنتی خودداری نماید. در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
۶. مشتری متعهد می گردد از سرویس های ارائه شده در جهت ارسال هرزنامه(SPAM) استفاده ننماید ، ضمنا استفاده از ابزار net send جهت ارسال نامه به صورت bulk غیر مجاز می باشد در صورت مشاهده چنین مواردی اکانت مشتری قطع گردیده و مبلغ پرداختی غیر قابل استرداد خواهد بود.
۷. چنانچه به هر علتی که خارج از اراده زیراب سرور باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه زیراب سرور نخواهد بود. از جمله این علل میتوان به مواردی نظیر تحریم های سیاسی و اقتصادی، جنگ، اختلال در شبکه های مخابراتی، تغییر قوانین داخلی و یا خارجی و حوادث طبیعی نظیر طوفانهای خورشیدی، سیل، زلزله و … اشاره نمود.
۸. قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.
۹. زیراب سرور از کلیه داده های روی سرورها شامل فایلها، ایمیلها و پایگاه های داده به صورت هفتگی بکاپ می گیرد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای زیراب سرور نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود. همچنین در صورت نیاز کاربر برای بازگرداندن اطلاعات هزینه جداگانه دریافت می شود.
۱۰. انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای زیراب سرور اکیدا ممنوع بوده و زیراب سرور ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.
۱۱. بکاپ اطلاعات موجود بر روی سرورهای مجازی و اختصاصی منحصرا به عهده کاربر بوده و در صورت بروز هر اتفاقی که منجر به از بین رفتن اطلاعات گردد زیراب سرور هیچ مسئولیتی ندارد.
۱۲. کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد ،زیراب سرور قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل و پیامک یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.
۱۳.استفاده از هاست های اشتراکی برای نصب اسکریپت چت گروهی ممنوع است و اینگونه سایت ها می بایست سرور مجازی یا اختصاصی تهیه نمایند.
۱۴.استفاده از سرور های مجازی و اختصاصی برای اسکن سایت ها ، حمله DOS ممنوع است و در صورت مشاهده و یا شکایت سرویس بدون اطلاع رسانی قبلی به کاربر حذف خواهد شد. و نیز سایت زیراب سرور حق شکایت از کاربر متخلف از طریق مراجع قانونی را به منظور رفع خسارت از خود را محفوظ خواهد دانست.

پشتیبانی‌
پشتیبانی ارایه شده در زیراب سرور تنها از طریق سیستم تیکت بصورت ۲۴ ساعته ارایه می شود. چت آنلاین الزاما مخصوص بخش فروش می باشد. همچنین شماره های تلفن ذکر شده در وب سایت تنها مخصوص شکایات و مسایل اداری می باشد. در صورت وجود هر گونه سوال و یا نیاز به پشتیبانی می بایست از طریق سیستم تیکت اقدام فرمایید.

اهراز  هویت
تمامی کاربران موظف هستند، طبق ماده
۶۶۷، تبصره ۲ قوانین رایانه ای، هویت خود را با ارسال مدارک خواسته شده (کارت ملی، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی) در بخش احراز هویت، مشخص نمایند. چنانچه کاربر پس از گذشت ۱۴ روز مدارک لازمه را ارسال نکند، با کاربر تماس گرفته خواهد شد. در این مرحله بمدت ۷ روز دیگر فرصت خواهید داشت تا مدارک لازمه را ارسال کنید. در غیر این صورت تمامی سرویس های کاربر مسدود خواهند شد.

بک آپ روزانه
در هر یک از بسته های میزبانی وب در زیراب سرور، بک  آپ روزانه ارایه می شود. تضمین امنیت و برقراری فایل های بک آپ، به کاربران ارایه می شود. ولیکن، چنانچه به هر دلیلی فایل های بک آپ دریافتی ناقص و یا حذف شوند، زیراب سرور هیچ  مسئولیتی در قبال این ضایعه نخواهد داشت. بطور کلی، کاربر موظف است که از اطلاعات خویش نسخه بک آپ در خارج از محیط سرور تهیه کند.

استفاده غیر قانونی
کلیه سرویسهای زیراب سرور می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
• قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
• استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
• استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
• اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
• انتشار اکاذیب علیه دیگران
• کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
• سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
• سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آمریکا و کانادا)
• راه اندازی سایت موسیقی و فیلم فاقد مجوز یا دارای حق کپی رایت
• راه اندازی سایت های خدمات یا آموزش عبور از فیلترینگ

قوانین فروش هاست در صورت از استفاده از بسته های نمایندگی
• ارایه هاست رایگان در بسته های نمایندگی مجاز نمی باشد.
در صورت تخطی در مورد بالا در بسته های نمایندگی هاست، اکانت نماینده مسدود و تمامی فایل ها از روی سرور حذف خواهند شد.

قوانین استفاده از هاست نامحدود لینوکس
• استفاده از هاست نامحدود لینوکس برای میزبانی فایل (هاست دانلود) مجاز نمی باشد.
• استفاده از هاست نامحدود لینوکس برای فضای بک آپ بصورت مداوم مجاز نمی باشد.
• میزان دیسک و ترافیک ماهانه در هر کدام از بسته ها نامحدود می باشد، لیکن هر کاربر موظف است که بر روی خط مشی حرکت کند.

مدیریت سرور مجازی
سرور های مجازی بصورت پیشفرض دارای مدیریت نمی باشند. این یعنی سرور های مجازی تنها با اطلاعات ورود به SSH به کاربر تحویل داده می شود. همچنین امکاناتی از جمله: نصب اتوماتیک سیستم عامل در هر زمان، ریبوت سرور، تغییر نام هاست، وب کنسول، تغییر PTR، فلاش و بقیه مواردی که در اسکرین شات های درون هر محصول سرور مجازی مشخص شده است. تمامی اقدامات مدیریتی از جمله نصب کنترل پنل، تنظیمات سرور، رفع مشکلات نرم افزاری، نصب ماژول و هر نوع کانفیگی بر عهده کاربر می باشد. چنانچه نیاز مدیریت سرور دارید، می بایست ادآن مدیریت سرور مجازی را از صفحه ادآن هاسفارش دهید.

ضمانت بازگشت وجه
هاست لینوکس حرفه ای: ضمانت بازگشت وجه تا ۳۰ روز بدون سوال و جواب.

هاست لینوکس بدون دیتابیس: ضمانت بازگشت وجه تا ۳۰ روز بدون سوال و جواب.
هاست ویندوز حرفه ای: ضمانت بازگشت وجه تا ۳۰ روز بدون سوال و جواب.
هاست دانلود: ضمانت بازگشت وجه تا ۳۰ روز بدون سوال و جواب.
هاست وردپرس: ضمانت بازگشت وجه تا ۳۰ روز بدون سوال و جواب.
هاست اختصاصی پرسرعت لینوکس: هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
هاست نمایندگی: هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
سرور مجازی:‌ هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
سرور اختصاصی: هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
گواهینامه SSl: هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
ثبت دامنه: هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
لایسنس ها:‌ هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
IP اختصاصی: هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.
ادآن ها:‌ هیچ هزینه ای استرداد نخواهد شد.

توجه:
– چنانچه اکانت شما به دلیل تخطی از قوانین زیراب سرور مسدود شده باشد، هیچ نوع استردادی شامل نخواهد شد.
– تنها زمانی ضمانت بازگشت وجه امکان پذیر خواهد بود که حساب کاربر از لحاظ اهراز هویت فردی تایید شده باشد.

اقداماتی که زیراب سرور در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد
تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. زیراب سرور تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. زیراب سرور حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که زیراب سرور از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها زیراب سرور بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین زیراب سرور در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا آمریکا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. زیراب سرور هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به زیراب سرور خواهد بود.

به کمک نیاز دارید؟

گفتگو زنده

پاسخگویی با تیکت

ارسال تیکت 

پشتیبانی تلفنی

09305637324

09174175503

اطلاع رسانی از طریق شبکه اجتماعی

تلگرام 

RSS مهمترین اخبار زیراب سرور

  • مشکل روتر رفع شد
    با سلام خدمت تمامی مشترکین محترم بابت اختلال پیش آمده در روتر دیتاسنتر های Hetzner از تمامی کاربران عزیز عذر خواهی میکنیم همچنان پیگیرم مشکل پیش آمده هستیم متاسفانه از سمت دیتاسنتر هیچ پاسخی دریافت نشده است امید واریم هرچه سرسعتر این مشکل رفع شود از صبر و شکیبایی شما سپاس گذاریم-----------------------------مشکل رفع شده است  
  • SSL رایگان بر روی سرویس های دایرکت ادمین و سی پنل
    با سلام و عرض احترامجهت رفاه حال مشتریان در سرور های المان گواهینامه امنیتی ssl رایگان فعال گردید استاموزش فعال سازی دایرکت ادمین : برای فعال سازی فقط کافیست به منو دایرکت ادمین وارد شوید و قسمت Advanced features » SSL certificates » Let's Encrypt free SSL certificate سی پنل: منوی سی پنل >> Security >> […]
با سلام خدمت کاربران محترم زیراب سرور تمامی قیمت ها بروز شده است
logo-samandehi