آموزش ایجاد اکانت  FTP در سی پنل

آموزش ایجاد اکانت  FTP در سی پنل

آموزش ایجاد اکانت  FTP در سیپنل

آموزش ایجاد اکانت  FTP در سیپنل

۱- ابتدا وارد کنترل پنل سی پنل خود شوید.

آموزش نحوه ورد به سی پنل

۲- سپس از بخش Files بر روی FTP Account کلیک کرده تا وارد تنظیمات FTP سیپنل شوید.

آموزش ایجاد اکانت FTP در سیپنل

 

۳- در ابتدای صفحه شما با بخش ساخت اکانت مواجه خواهید شد که نیازمند این است که اطلاعات اکانت را وارد کرده تا اکانت ساخته شود.

اطلاعات مورد نیاز برای ساخت اکانت به ترتیب زیر خواهد بود.

Login : یک نام برای اکانت FTP خود وارد نمایید.

Password : در بخش Password و فیلد زیر آن ( Password Again ) پسورد اکانت FTP خود را وارد کنید.

Directory : نام دایرکتوری مورد نظری را که قصد دسترسی و انتقال فایل برای یوزر دارید را در این بخش وارد کنید و یا در صورت نیاز به اعطای دسترسی به کل هاست ، این فیلد را خالی بگذارید.

Quota : در این بخش شما می‌توانید محدودیت استفاده از فضا هاست را برای FTP خود تعریف نمایید که اگر قصد دارید محدودیتی برای کاربر ایجاد نگردد ، این گزینه را بر روی Unlimited تنظیم کنید.

و در پایان بر روی Create FTP Account کلیک نمایید.

 

آموزش ایجاد اکانت FTP در سیپنل

 

۴- بدین ترتیب ، اکانت مورد نظر شما پس از چند لحظه ساخته خواهد شد و شما قادر به استفاده از آن خواهید بود.

نکته : در ادامه صفحه FTP Account شما می‌توانید به مدیریت یوزرهای ایجاد شده ، نمایش اطلاعات سرور FTP و … بپردازید. (همانند تصویر زیر)

 

آموزش ایجاد اکانت FTP در سیپنل

امیدواریم از آموزش ایجاد اکانت FTP در سیپنل استفاده لازم را برده باشید.

کاربر گرامی شما می‌توانید سؤالات مربوط به این آموزش را در بخش کامنت‌ها عنوان کرده و در همین قسمت پاسخ خود را دریافت کنید.

 


 

تقریبا تمام افراد فوق موفقی که در اطراف تان میبینید یا راجع به آنها در روزنامه میخوانید یا در تلوزیون میبینید، رویاپردازهای درجه یک هستند. این افراد فرق بزرگی با مردم معمولی دارند. فرق آنها اینجاست : مردم معمولی به اطراف شان نگاه میکنند و میبینند با اوضاع و شرایطی که دارند چه کاری میتوانند انجام دهند، اما افراد رویاپرداز اوضاع و شرایط رویایی شان را در ذهن میبینند و با خود فکر میکنند چه کاری میتوانند با اوضاع و شرایط فعلی شان انجام دهند تا به رویای شان برسند.

 

در این کلیپ بسیار بسیار زیبا و انگیزشی، شما از افراد بزرگ، موفق و ثروتمند می شنوید که چطور رویاپردازی آنها را به این نقطه از زندگی شان رسانده… و چطور رویاهای بزرگی داشته باشید !

 

از شما دعوت می کنیم پس از دیدن این کلیپ انگیزشی، نظر خودتان را در همین صفحه برایمان درج کنید…

[aparat id=”bZsAi”]

 

 

 

درباره نویسنده
admin
نزديك به پنج سال است كه در زمينه مايكروسافت، لينوكس و مجازى سازى به طور تخصصى فعاليت دارم. در سه سال اخير مباحث وب و سئو به مجموعه فعاليت هايم افزوده شده است. در تلاشم تجربياتى كه در اين مدت كسب كرده ام را در اختيار كاربران محترم قرار بدهم و در صورت نياز از دانشم در زمينه هاى فوق در راستاى راهنمايى به علاقه مندان، استفاده كنم.

ارسال پاسخ به دیدگاه

logo-samandehi